Skip to main content

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm soru ve görüşleriniz için Whatsapp hattından veya [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Yardıma İhtiyacınız mı Var?

Hemen canlı sohbet üzerinden bize merak ettiklerini ilet keyifle alışverişine başla

Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl Sipariş Verebilirim?

Eğer Bursa’daysanız randevu alıp atölyemizi ziyaret edip bizzat ürünlerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
Dilerseniz beğendiğiniz ürünü internet sitemizden inceleyip satın alabilirsiniz. İşlem gerçekleştikten sonra ekibimiz sizinle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi sağlayacaktır.
Bunun haricinde direkt olarak telefonla iletişim sağlayarak da siparişi verebilirsiniz.

2. Siparişim Ne Kadar Sürede Hazırlanır?

Stokta olan ürünlerimiz aynı iş günü kargoya verilir. Spariş üzerine yapılan ürünlerimizin ortalama teslimat süresi 7-10 gündür. Sipariş oluşturulurken teslimat süresi ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda detaylı bilgilendirilmektesiniz.

3. Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenirim?

Yüzük ölçünüzü atölyemizde bizim almamız en sağlıklı yoldur. Eğer atölyemize gelemeyecek durumdaysanız yakınınızdaki bir kuyumcudan ölçünüzü aldırıp bize bildirebilirsiniz. Eğer bir arkadaşınıza sürpriz bir yüzük hazırlayacaksanız kullandığı ve yüzük parmağına tam olan bir yüzüğü bize getirebilirsiniz. İp ile ölçü alma vb. yöntemler genelde yanlış sonuç vermektedir. Diğer alternatif ölçü yöntemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4. Ürünlerinizde Kullandığınız Materyaller Nelerdir?

Ürünlerimizde 14 ve 18 ayar altın veya isteğe bağlı olarak platin ile çalışıyoruz. Taş olarak başta pırlanta olmak üzere safir, zümrür, turmalin, morganit, yakut gibi değerli doğal taşlar ile çalışıyoruz.

5. Pırlanta Yerine Sentetik Taş Kullanabiliyor musunuz?

Bouceg Jewellery ‘de hiçbir zaman sentetik taş kullanmıyoruz. Ürünlerimizde sadece pırlanta ve değerli doğal taşlar kullanıyoruz.

6. Ürünleriniz Sertifikalı mıdır?

Bütün taşlı ürünlerimizin garanti sertifikası ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir. Bouceg Jewelry güvencesi altında verilen taş sertifikasına ilaveten 0.5 carat ve üzeri orjinal pırlantalar için uluslararası GIA veya HRD sertifikası vermekteyiz.

7. Kendi pırlantamızı ya da taşımızı size getirsek onları kullanarak ürün hazırlayabilir misiniz?

Evet bu şekilde üretim yapmaktayız. Atölyemizi ziyaret ederek ustalarımızla birlikte taşlar incelenip değerlendirilir. Sonrasında tasarımcımız sizin de isteğiniz doğrultusunda özel bir tasarım yapar ve üretime başlarız.

8. Kargo ücretli ödeyecek miyim ve güvenli bir şekilde ürünüm bana ulaşır mı?

Satın aldığınız her bir ürün ücretsiz olarak tarafınıza sigortalı kargolanır. Ürün sizlere teslim edilene kadar tüm sorumluluk Bouceg Jewlelry olarak bize aittir.

9. Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?

Evet şehir dışına gönderim yapıyoruz. Seçtiğiniz ürünün ödemesi gerçekleştikten sonra adresinize kargo ile gönderiyoruz. Eğer bir yüzük alıyorsanız seçtiğiniz yüzüğü parmak ölçünüze göre hazırlıyoruz. Bunun için parmak ölçünüzün sağlıklı olarak alınıp bize bildirilmesi gerekmektedir. (Yüzük ölçünüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz) Eğer sipariş üzerine özel bir tasarım yaptırmak istiyorsanız ürünlerimizi yakından görerek sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz.

10. Sitenizde kredi kartı ile alışveriş güvenli midir?

Evet güvenlidir. Sitemizde İYZİCO alt yapısı kullanılmaktadır. Güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

11. İade ve Değişim şartlarınız nasıl? Özel sparişlerimde iade yapabilir miyim?

Özel sipariş üzerine yapılan satışlarımızda iade ve değişim kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki ürünlerde 14 gün içerisinde iade veya değişim yapılabilmektedir.

12. Ürünü iade ettiğimde param hesabıma ne zaman geçer?

İade edilen ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra kontrol sürecinde (1 hafta) uzmanlarımız tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar varsa ya da ürününüz cayma hakkınızı kullanabileceğiniz şartlara uygun değilse bu ürün, raporlanarak tarafınıza geri gönderilir ve size telefon veya email ile bilgilendirme yapılır Ancak ürününüz cayma hakkına uygunsa 1 haftalık kontrol sürecinden sonra ürün tutarı, hangi yöntem ile sipariş vermişseniz, aynı yöntem ile iade edilir.

13. Satın aldığım yüzüğün ölçüsü parmağıma uymazsa ne yapabilirim?

Satın alığınız yüzük parmağınıza uymadığı durumda ölçü değişimi yapmaktayız. Tam tur yüzüklerde ölçü değişimi yapılamamaktadır.

14. Satın aldığım ürünün bakım garantisi var mıdır?

Bouceg Jewelry mücevherleri 5 yıl bakım garantilidir. Satın aldığınız mücevheriniz ilk günkü ışıltısını kaybetmemesi için Atölyemiz bünyesinde bakımı yapılarak tarafınıza gönderilir.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız her bir ürün ücretsiz olarak sigortalı gönderilmektedir.

Güvenli Alışveriş

Bouceg Jewelry ürünlerini İYİZİCO alt yapısı üzerinden güvenli bir şekilde satın almaktasınız.

Sertifikalı Ürünler

Bütün ürünlerimiz 5 yıl bakım garantilidir ve sertifikalı olarak tarafınıza gönderilir.

İade ve Değişim

Bouceg yüzükleri sizin parmak ölçünüze göre üretilir. Bu sebeple iade veya değişim yapılamamaktadır.

WhatsApp Destek Hattı